O nas

Anna Ratajek – jako kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem wiem, że dla klienta bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa, ale najważniejsza jest jakość oferowanych zabiegów. Dlatego też udział w sympozjach, szkoleniach oraz pokazach kosmetycznych umożliwia mi sprostanie oczekiwaniom klientów oraz dbanie o jakość usług na najwyższym poziomie.

Alicja Krzeszowka – Alicja jest magistrem kosmetologii z kilkuletnim doświadczeniem. Jej profesjonalna diagnoza typu skóry pozwoliła przynieść zadowalający efekt wielu klientkom naszego salonu. Specjalizuje się we wszelkiego rodzaju makijażach okolicznościowych, zabiegach manicure, pedicure i pedicure medyczny oraz wszelkich zabiegach na twarz i ciało.

Alicja Wasicka – Ala niewątpliwie jest jedną z najdokładniejszych i najbardziej skrupulatnych osób z jakimi przyszło nam pracować.
Na co dzień studiuje kosmetologię w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu, niedawno obroniła tytuł licencjata kosmetologii. Nieustannie rozwija swoją pasję związaną z tym wspaniałym zawodem, a jej specjalność to przedłużanie rzęs oraz wszelkie zabiegi na twarz i ciało.

Jolanta Durbajło – Jola jest studentką Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu na kierunku Kosmetologia. Specjalizuje się w zabiegach Manicure, Pedicure i Zabiegach na twarz. Każda wykonana przez nią praca to małe dzieło sztuki, które pozwala się jej zrealizować artystycznie. Wszelkie wzorki, obrazki, malunki i niecodzienne wykony to jej pasja i hobby.